    SEW24SSX
    At a Glance
    Product Dimensions 23.5"h x 23.5"w x 24.63"d
    The SEW24SSX is a 220V electric wall oven with convection designed for built-in installation in 23.6" H x 22" W x 24.7" D cutouts. When installed at the proper height, this unit is compliant with ADA guidelines for user accessibility.Read More
    What We Offer
    Get to know this product.
    Product Overview
    Product Overview
    Summit helps enhance smaller kitchen functionality with fully featured electric wall ovens specially sized for 24" x 24" spaces.
    24" Wide 220V Wall Oven
    Electric wall oven sized for 23.6" H x 22" W cutouts